مدآنلاینتازه‌ترین دستبندها و النگوهای تیفانی


شهرت شرکت تیفانی، در بازار کالاهای لوکس، بیشتر برای کالاهای بخش الماس این برند تیفانی است و محصول ویژه آن، حلقه‌های نامزدی تیفانی است، که در بازارهای الماس، طلا و جواهرآلات بسیار مشهورند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر نیویورک قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود. جواهرات این برند در عین زیبایی و سادگی، بسیار مدرن و کلاسیک هستند و مثل اطلس می‌درخشند. با یاقوت و الماس و طلا و نقره ساخته شده و در یک نگاه به تصاویرش می‌توانید به‌راحتی لمس‌شان کنید. در سه رنگ سفید و زرد و برنز برای سلیقه‌های مختلف. جدیدترین النگوها و دستبندها و بازوبندهای تیفانی را در گالری جواهر امروز مدآنلاین می‌توانید مشاهده کنید.

مدآنلاین: تیفانی اند کو (Tiffany & Co) که معمولأ به نام تیفانی شناخته می‌شود، شرکت کالای لوکس آمریکایی و چندملیتی است، که در زمینه طراحی، ساخت و فروش جواهرآلات، اعم از طلا، نقره و الماس، فعالیت می‌کند.

شرکت تیفانی درسال ۱۸۳۷ توسط چارلز لوئیس تیفانی، به‌عنوان مرکز فروش محصولات فانتزی و لوازمالتحریر تاسیس شد. امروزه این شرکت فروشنده طیف وسیعی از کالاها، لوازم و وسایل لوکس مانند طلا و جواهر، نقره استرلینگ، چینیآلات، کریستال، نوشتافزار، عطر، ساعت، لوازم جانبی و نیز برخی از کالاهای چرمی است.

شهرت شرکت تیفانی، در بازار کالاهای لوکس، بیشتر برای کالاهای بخش الماس این برند تیفانی است و محصول ویژه آن، حلقه‌های نامزدی تیفانی است، که در بازارهای الماس، طلا و جواهرآلات بسیار مشهورند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر نیویورک قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود.

جواهرات این برند در عین زیبایی و سادگی، بسیار مدرن و کلاسیک هستند و مثل اطلس می‌درخشند. با یاقوت و الماس و طلا و نقره ساخته شده و در یک نگاه به تصاویرش می‌توانید به‌راحتی لمس‌شان کنید. در سه رنگ سفید و زرد و برنز برای سلیقه‌های مختلف. جدیدترین النگوها و دستبندها و بازوبندهای  تیفانی را در گالری جواهر امروز مدآنلاین می‌توانید مشاهده کنید.