گالری‌ها معمولا فضایی آرام و دلنشین دارند و گالری خاک هم به واسطه حیاط پر درخت و سرسبزش از این قاعده مستثنی نیست. این گالری از 21 خرداد تا چهارم تیرماه میزبان عکس‌های علی اتحاد است.
روز افتتاحیه معمولا روز شلوغی برای گالری است و بسیاری از دیدارها در این روز تازه می‌شوند.
بازیگران جز پرده سینما بر روی دیوار گالری هم نقش بازی می‌کنند. جای خالی بهاره کیان‌افشار که در اینستاگرام خود درباره این نمایشگاه اطلاع رسانی کرده بود و چهار تابلو نمایشگاه به تصویر او اختصاص دارد حسابی خودش را نشان می‌داد.
علی اتحاد از شخصیت های مطرحی به عنوان مدل در عکس‌های خود استفاده کرده است. نیکو ترخانی نقاش، بازیگر و ویدئو آرتیست یکی از مدل‌های این مجموعه عکس است. 
یک ویژگی جذاب و دلچسب که افتتاحیه عکس‎های علی اتحاد داشت اجرای موسیقی زنده. بود. البته موسیقی زنده، فقط در روز افتتاحیه اجرا شد و برنامه روزهای دیگر نیست
رویا نونهالی از وقتی که وارد نمایشگاه شد معلوم بود که حسابی جذب کارها شده است و تعدادی سلفی به سبک خودش با یکی از آثار اتحاد گرفت. حتی یکی از آنها را در اینستای خود گذاشته است.
علی اتحاد استایل نیمه رسمی و جذابی را برای این روز مهم انتخاب کرده بود.
 نیکو ترخانی، یک از مدل های عکس های علی اتحاد، از خوش‌پوش‌های مراسم افتتاحیه بود. البته از استایل منحصربه‌فردِ رویا نونهالی هم نمی‌توان گذشت.
رویا  نونهالی جدای از چهره و صدای جذابی که دارد از ترکیب رنگ‌قرمز با مشکی برای افزودن به این جذابیت به خوبی بهره برده است. نباید از کیف ایشان با طراحی خاصی که دارد غافل شد.
بابک حمیدیان و یغما گلرویی همدیگر را در آغوش کشیدند، این دو از مهمانان ویژه این افتتاحیه بودند.
مدل یکی از عکس‌های علی اتحاد  مینا ساداتی همسر بابک حمیدیان است. مینا به همراه همسرش برای دیدن عکس‎ها به گالری آمده بود.
ترکیب رنگ عالی در لباس‌های بابک حمیدیان او را از بقیه مهمانان سرشناس حاضر در گالری متمایز کرده است.
حضور در گالری فرصت خوبی برای گپ زدن با دوستان هست آن هم در محیطی آکنده از آرامش و سکوت چه برسد به اینکه همسرانتان در برپایی آن نقشی داشته باشند.
یکی دیگر از مدل‌های عکس‌های اتحاد آتنا حبیبی همسر یغما گلرویی است. مشکی غالب استایل آتنا را تشکیل داده اما تکه‌دوزی‌های سفید به لباس‌هایش طراوت بخشیده است.
ویژگی استایل مینا ساداتی در سادگی پوشش و آرایش او است. او با لباس‌هایی ساده‌تر و راحت‎تر از مراسم‌های رسمی و فرش قرمزها که دیده‌اید در نمایشگاه ظاهر شد. او حتی در استفاده از زیورآلات هم سادگی را پیشه کرده است.
ابتدا از مینا ساداتی خواستم که کنار همسر عکسی ازآنها داشته باشم که با حضور بانو رخشان بنی اعتماد نمی‌شد به یک عکس یادگاری سه نفره تبدیل نشود.
آتنا حبیبی، یغما گلرویی، مینا ساداتی، رخشان بنی اعتماد، بابک حمیدیان، علی اتحاد و نیکو ترخانی در عکس یادگاری مدآنلاین  در گالری خاک.
عصار با سحر دولتشاهی، بهداد با مهتاب کرامتی که در ساحل نشسته شاد و خندانید!عصار با سحر دولتشاهی، بهداد با مهتاب کرامتی که در ساحل نشسته شاد و خندانید!
مهتاب کرامتی، رامبد جوان و ختم سلامت!مهتاب کرامتی، رامبد جوان و ختم سلامت!
میهمانان رنگارنگ رخشان بنی‌اعتماد در موزه سینمامیهمانان رنگارنگ رخشان بنی‌اعتماد در موزه سینما
عکس‌ یادگاری با رضا عطاران در عصر جدیدعکس‌ یادگاری با رضا عطاران در عصر جدید
لانتوری‌ها و لانتوری‌بازها در خانه هنرمندانلانتوری‌ها و لانتوری‌بازها در خانه هنرمندان
در آتلیه مدآنلاین زیر بار موهیتو خنک شویددر آتلیه مدآنلاین زیر بار موهیتو خنک شوید
مهراوه شریفی‌نیا و امیرحسین رستمی، مهمانان خصوصی «پشت در خبری نیست» مهراوه شریفی‌نیا و امیرحسین رستمی، مهمانان خصوصی «پشت در خبری نیست»
مراسم بزرگداشت و امضای دفتر یادبود برای عباس کیارستمیمراسم بزرگداشت و امضای دفتر یادبود برای عباس کیارستمی
50 عکس کیارستمی با اهل فلسفه، سینما و ادبیات را در آلبوم مدآنلاین ببینید50 عکس کیارستمی با اهل فلسفه، سینما و ادبیات را در آلبوم مدآنلاین ببینید
روایت تصویری مدآنلاین از میهمان‌های معروف دراکولا روایت تصویری مدآنلاین از میهمان‌های معروف دراکولا
وقتی محسن کیایی و بهاره کیان‌افشار دستگاه پوز می‌شوندوقتی محسن کیایی و بهاره کیان‌افشار دستگاه پوز می‌شوند
دنیای مدرن و سنتی زنان ترکمن؛ 30 عکس زیبا از دختران صحرادنیای مدرن و سنتی زنان ترکمن؛ 30 عکس زیبا از دختران صحرا