وقتی زنی اشرافی، ساده می‌پوشد و زنی عادی، تجملاتی

پرنسسی که مدبازها رهایش نمی‌کنند

1395/2/19
10:30
کد خبر: 11836
مدآنلاینپوشاکزنانهمتعلقاتپرنسسی که مدبازها رهایش نمی‌کنند

پرنسسی که مدبازها رهایش نمی‌کنند

مدآنلاین: به دلایل زیادی کیت میدلتون توانسته است نظر دنیای مد را به خود جلب کند. از یک طرف سادگی اوست که همگان را در دنیایی پر از زوائد به تحسین واداشته است. و از طرف دیگر هوش او در انتخاب لباس‌هایی متناسب با شرایط گوناگون. نکته دیگری که باید به آن پرداخت، نقشش در پاگرفتن برندهای نوپا و شهرت آنها در جهان است؛ و اینکه چگونه یک فرد معروف می‌تواند سفیر مد کشورش در دنیا باشد. مدآنلاین شما را دعوت می‌کند تا ببینید این زن سیاستمدار و نماد مد به چه چیزهایی در انتخاب لباسش دقت می‌کند.

سادگی پوشش
در نگاهی اجمالی به تصاویر دوشس کمبریج، مدل ساده و باوقار پوشش، آرایش چهره و موهای او جلب نظر می‌کند. به ظاهر او در یک میهمانی شب نگاه کنید و آن را با مدل آرایش و موهای برخی از خانم‌ها در میهمانی‌های معمولی و حتی در کوچه و خیابان مقایسه کنید. نه خبری از ناخن‌های بلند است و نه تتوهای عجیب وغریب! از نظر کیت گوشواره فقط باید به گوش آویخته شود، یکی هم کفایت می‌کند. او به پاهایش هیچ‌گونه زیورآلاتی نمی‌آویزد و عینک‌های خیلی جلب‌نظر کننده به چشم‌هایش نمی‌زند.
به زیورآلات او نیز خوب است نگاهی بیاندازیم. حلقه ازدواجش را که همیشه به دست دارد و گاهی آن را با گوشواره‌ای به همان شکل ست می‌کند. گاهی یک ساعت ساده می‌اندازد و گه گاهی نیز یک گردنبند.
اگر در عکس‌های او دقت کنیم این نکته جلب نظر می‌کند که دوشس انگلستان از پوشیدن یک لباس در چند مراسم ابایی ندارد. به طور مثال می‌شود به این پیراهن قرمز اشاره کرد که دوبار تا حالا آن را به تن کرده است.

پرنسسی که مدبازها رهایش نمی‌کنند

هیچ گاه نمی‌بینید که این پرنسس شانه‌های خود را در معرض دید قرار دهد و یا دامن‌هایی بالاتر از زانو بپوشد. برهنگی در شان یک پرنسس نیست.
رنگ مورد علاقه همسر پرنس ویلیامز سرمه‌ای است و او رنگ مشکی را فقط در مراسم عزاداری، سرکار یا مراسم خیلی شیک می‌پوشد.
کفش‌های او بسیار ساده است. خبر از زنجیر، حلقه، میخ، دکمه، نقش و طرح، پاپیون‌های کوچک، پلت فرم و غیره نیست. کفش باید ساده باشد تا ظاهر و اندام را کشیده و زیبا سازد.
اگر دوست دارید همه بفهمند لباس‌تان متعلق به چه برندی است، به آنها بگویید. ولی خواهشا از پوشیدن لباس‌های با اسم مارک، لوگو و ... اجتناب کنید. کیت با این که از بهترین طراحان دنیا خرید می‌کند اما هیچ‌وقت آن را جار نمی‌زند.
شاید ملکه الیزابت به عنوان یک مادر شوهر سختگیر این قوانین پوششی را برای او وضع کرده باشد، اما باز هم چیزی از وقار، متانت و سادگی او کم نمی‌شود.

پرنسسی که مدبازها رهایش نمی‌کنند

انتخاب لباس و گفتگوی تمدن‌ها
خبری که به تازگی در اینستاگرام غوغا به پا کرده است تصویری از دوشس کمبریج با یک پیراهن بلند آبی است که در آن بسیار با شکوه به نظر می‌رسد. او این لباس شیک و مدرن با طراحی سالونی لاندن را برای استقبال از انگلیسی‌های هندی تبار و بوتانیان در قصر کنسینگتون لندن به تن کرد. این دیدار مصادف شده است با آماده شدن او جهت سفر به هند. خوب است که بدانید سالونی طراحی هندی تباراست.


پرنسسی که مدبازها رهایش نمی‌کنند

کیت به این معروف است که استایل بی‌عیب و نقص پوشش خود را به گونه‌ای انتخاب می‌کند که دو فرهنگ و ملیت متفاوت را به یکدیگر پیوند دهد. شاید به خاطر داشته باشید او سابق بر  این نیز در سفر سلطنتی‌اش به اتاوای کانادا پیراهنی با طراحی یک دیزاینر کانادایی تبار یعنی «اردم مورالیوگلو» به تن کرد.

پرنسسی که مدبازها رهایش نمی‌کنند

یا در تصویری دیگر نظر شما را به سه تصویر از او هنگام بازدید از آسیا جلب می‌کنیم:

پرنسسی که مدبازها رهایش نمی‌کنند

حمایت از طراحان تازه‌کار
دوشس یک اخلاق ستودنی دیگر نیز دارد و آن حمایت از برندهای کمتر شناخته شده است. با این که او همیشه لباس‌هایی از طراحان بزرگ را بر تن می‌کند، گاهی نیز نیم نگاهی به برندهای نوپا می‌اندازد و ناگفته پیداست که خرید او از یک برند خاص چقدر در بالا رفتن فوری فروش و شهرت آن برند تاثیر مثبت می‌گذارد. برای یک برند لوکس رضایت و خرید دوشس کیت امتیاز فوق‌العاده‌ای است، به خصوص برای آن عده از طراحانی که به دنبال این هستند که پیشرفتی برق آسا داشته باشند.
به طور مثال ناتاشا روفوکس ایساکس یکی از بانیان برند Beulah می‌گوید: «اولین باری که فهمیدم دوشس کمبریج یکی از لباس‌های ما را انتخاب کرده است بسیار هیجان زده شدم. ما یک برند نوپا و ناشناخته بودیم و او با این انتخابش باعث شد در سراسر جهان معروف شویم و بتوانیم روی پای خود بایستیم.

مترجم: سپیده جلالی

نمایش همه عکس ها
 • لباسی از Emilia Wickstead
  لباسی از Emilia Wickstead
 • لباسی از Matthew Williamson
  لباسی از Matthew Williamson
 • لباسی از Solani
  لباسی از Solani
 • لباسی از Eponine London
  لباسی از Eponine London
 • لباسی از Alexander Mcquee / یکی ازطراحان مورد علاقه کیت که در مزون الکساندر مک کوئین کار می‌کند، سارا بورتون است. از لباس عروسی دانتل و شکوهمند کیت تا مجموعه‌ای کامل از پیراهن‌ها و مانتوهای زیبای او کار این طراح فوق‌العاده است. سارا توانست یک تعادل منطقی را بین استایل الکساندر مک کوئین و استایل خاص کیت پیدا کند که همین موضوع نتیجه‌ای عالی را در پی داشت.
  لباسی از Alexander Mcquee / یکی ازطراحان مورد علاقه کیت که در مزون الکساندر مک کوئین کار می‌کند، سارا بورتون است. از لباس عروسی دانتل و شکوهمند کیت تا مجموعه‌ای کامل از پیراهن‌ها و مانتوهای زیبای او کار این طراح فوق‌العاده است. سارا توانست یک تعادل منطقی را بین استایل الکساندر مک کوئین و استایل خاص کیت پیدا کند که همین موضوع نتیجه‌ای عالی را در پی داشت.
 • لباسی از Reiss /به محض این که کیت‌میدلتون برای ملاقات با اوباما و همسرش لباسی از شولا ریس پوشید، فروش لباس‌های این برند ناگهان رو به افزایش گذاشت. دیوید ریس بنیان گذار و مدیر این برند می‌گوید: «همین که عکس‌های کیت منتشر شد به قدری از سایت ما بازدید به عمل آمد که برای مدتی دچار مشکل در ارائه خدمات آن لاین شده بودیم. و همین که این لباس او را بر روی سایت گذاشتیم، به فروش رفت». کمد لباس کیت پر از لباس‌های کلاسیک این برند است.
  لباسی از Reiss /به محض این که کیت‌میدلتون برای ملاقات با اوباما و همسرش لباسی از شولا ریس پوشید، فروش لباس‌های این برند ناگهان رو به افزایش گذاشت. دیوید ریس بنیان گذار و مدیر این برند می‌گوید: «همین که عکس‌های کیت منتشر شد به قدری از سایت ما بازدید به عمل آمد که برای مدتی دچار مشکل در ارائه خدمات آن لاین شده بودیم. و همین که این لباس او را بر روی سایت گذاشتیم، به فروش رفت». کمد لباس کیت پر از لباس‌های کلاسیک این برند است.
 • کفش هایl.K BENNET /کیت این کفش‌های کرم رنگش را خیلی دوست دارد و خیلی از اوقات به پا می‌کند. کفش‌هایی در نهات سادگی
  کفش هایl.K BENNET /کیت این کفش‌های کرم رنگش را خیلی دوست دارد و خیلی از اوقات به پا می‌کند. کفش‌هایی در نهات سادگی
 • لباسی از ZARA /کیت اگر بخواهد ظاهری کژوال در یک مراسم رسمی داشته باشد می‌تواند برروی برند زارا حساب کند. درجریان تور سلطنتی به نیوزیلند و استرالیا او یک کت نظامی و یک شلوار چسبان از این برند اسپانیایی به پا کرد. درسی از مد در عین سادگی
  لباسی از ZARA /کیت اگر بخواهد ظاهری کژوال در یک مراسم رسمی داشته باشد می‌تواند برروی برند زارا حساب کند. درجریان تور سلطنتی به نیوزیلند و استرالیا او یک کت نظامی و یک شلوار چسبان از این برند اسپانیایی به پا کرد. درسی از مد در عین سادگی
 • لباسی از Temperley London /کیت و خواهرش پیپا جزو طرفداران لباس‌های آلیس تمپرلی هستند. این طراح کیت را سفیر باشکوه مد انگلستان می‌داند. کیت‌میدلتون با لباس‌های دانتل و زیبای انبرند بر روی فرش قرمز می‌درخشد.
  لباسی از Temperley London /کیت و خواهرش پیپا جزو طرفداران لباس‌های آلیس تمپرلی هستند. این طراح کیت را سفیر باشکوه مد انگلستان می‌داند. کیت‌میدلتون با لباس‌های دانتل و زیبای انبرند بر روی فرش قرمز می‌درخشد.
 • لباسی از Jenny Packham
  لباسی از Jenny Packham
 • بوت‌های بارانی Chameau /در گردشی ییلاقی. بله! بوت‌های بارانی را فقط در هنگام باران باید پوشید!
  بوت‌های بارانی Chameau /در گردشی ییلاقی. بله! بوت‌های بارانی را فقط در هنگام باران باید پوشید!
 • لباسی از Mulberry /هیچ اشکالی ندارد که عروس سلطنتی باشید و رنگ شاد به تن کنید! او این لباس کلاسیک را با رنگ شاد پوشیده است و به آن حالتی مدرن داده است.
  لباسی از Mulberry /هیچ اشکالی ندارد که عروس سلطنتی باشید و رنگ شاد به تن کنید! او این لباس کلاسیک را با رنگ شاد پوشیده است و به آن حالتی مدرن داده است.
 • لباسی از Emilia Wickstead /این طراح انگلیسی لباس هایی با رنگ‌های درخشان را وارد کمد این پرنسس کرد.
  لباسی از Emilia Wickstead /این طراح انگلیسی لباس هایی با رنگ‌های درخشان را وارد کمد این پرنسس کرد.
 • بوت‌های Aquatalia
  بوت‌های Aquatalia
 • صندل‌های درخشان Jimmy Choo مناسب برای میهمانی شب
  صندل‌های درخشان Jimmy Choo مناسب برای میهمانی شب
 • لباسی از Beulah /این برند قسمتی از سود خود را برای کمک به قربانیان خرید و فروش غیر قانونی جنسی در هند در نظر گرفته است. به نظر یکی از بنیان‌گذاران آن، کیت با به تن کردن لباس های Beulah می‌تواند نقش مهمی در افزایش فروش و شهرت آنها بازی کند.
  لباسی از Beulah /این برند قسمتی از سود خود را برای کمک به قربانیان خرید و فروش غیر قانونی جنسی در هند در نظر گرفته است. به نظر یکی از بنیان‌گذاران آن، کیت با به تن کردن لباس های Beulah می‌تواند نقش مهمی در افزایش فروش و شهرت آنها بازی کند.
 • مانتویی از MAX MARA
  مانتویی از MAX MARA
 • پیراهنی از JAEGER /پیراهنی تابستانی مناسب با سفر او به جزیره‌های سالامونز
  پیراهنی از JAEGER /پیراهنی تابستانی مناسب با سفر او به جزیره‌های سالامونز
 • دامن پلیسه Whistles
  دامن پلیسه Whistles
 • پیراهنی از Diane Von Furstenberg
  پیراهنی از Diane Von Furstenberg
 • پیراهنی از Hobbs /دوشس به محیط زیست نیز بی تفاوت نیست. نمونه آن نیز همین پیراهن که در یک سال سه بار آن را به تن کرده است.
  پیراهنی از Hobbs /دوشس به محیط زیست نیز بی تفاوت نیست. نمونه آن نیز همین پیراهن که در یک سال سه بار آن را به تن کرده است.
 
ست‌های مختلف گردنبند برای گردن‌کشیده‌ها، لاغراندام‌ها و عاشقان پیراهن
ست‌های مختلف گردنبند برای گردن‌کشیده‌ها، لاغراندام‌ها و عاشقان پیراهن
انتخاب گردنبند با توجه به اندازه گردن، فرم بالاتنه و مدل لباس‌مان باید صورت گیرد در غیر این صورت به جای این‌که گردنبندمان زیبا به نظر برسد، کل لباس و اندام‌مان نامتناسب به چشم می‌آید. مثلاً اگر بالاتنه چاق و گردن کوتاهی دارید باید از جواهرات یا ...
700 هزار زن بورکینی یا مایوی اسلامی پوشیدند
700 هزار زن بورکینی یا مایوی اسلامی پوشیدند
امروز همه دیگر نام بورکینی یا همان لباس شنای اسلامی را شنیده‌اند؛ ...
حاشیه‌های لباس گرانقیمت نخست‌وزیر هندوستان
حاشیه‌های لباس گرانقیمت نخست‌وزیر هندوستان
اگر نام نخست‌وزیر هندوستان را فراموش کردید نگران نباشید با کمی دقت به ...
 
اگر نام نخست‌وزیر هندوستان را فراموش کردید نگران نباشید با کمی دقت به کت و شلوار ایشان و دقیق شدن به راه‌راه‌های آن می‌توانید نام «نارندرا مودی» را که به زیبایی بر روی پارچه نقش بسته مشاهده کنید. این ...
امروز همه دیگر نام بورکینی یا همان لباس شنای اسلامی را شنیده‌اند؛ لباسی که به شکل پوششی برای کل بدن به زنان مسلمان اروپایی اجازه داد از استخرهای شنای این کشورها و حتی از سواحل آن‌ها نیز استفاده کنند. ...
ماساژ یخ زیر آفتاب تند تهران؛ پوست صورت را ویتامینه کن
برای ماساژ پوست صورت با یخ، چندان فرصت ندارید! خدای ناکرده در سرمای ملایم پاییز و سوز زمستان که نمی‌خواهید صورت‌تان را یخ ماساژ دهید؟ پوست صورت وقتی ...
میان ازبین‌رفتن کاربرد یک ساختمان و کشف قابلیت‌های آن توسط فردی، زمان زیادی طی خواهد شد. اما وقتی این اتفاق می‌افتد، آن ساختمان مسیر جدیدی را می‌تواند شروع کند. برای بیان مثالی که این چرخه را نشان ...
انتخاب گردنبند با توجه به اندازه گردن، فرم بالاتنه و مدل لباس‌مان باید صورت گیرد در غیر این صورت به جای این‌که گردنبندمان زیبا به نظر برسد، کل لباس و اندام‌مان نامتناسب به چشم می‌آید. مثلاً اگر بالاتنه چاق و گردن کوتاهی دارید باید از جواهرات یا بدلیجات کوچک‌تری انتخاب کنید بعضی از افراد چاق ...
سوپربایک، فوق اسپرت و خلاصه همه‌چیزتمام!
ام‌وی‌آگوستا، سازنده مطرح ایتالیایی سوپربایک‌ها، از موتور سیکلت بازطراحی شده F۴ که تنه‌اش را شرکت زاگاتو بازطراحی کرده است، رونمایی کرد. این ...
بازگشت دسته‌گل‌های آبشاری به دنیای مد
دسته‌ گل عروس به عنوان یکی از پیشکش‌های آقاداماد به عروس‌خانوم در مرکز توجه قرار دارد. هر چند در دکوراسیون محل برگزاری مراسم عروسی نیز معمولاً از ...
همه آنچه درباره خواص دسر باید بدانید اما جرأت پرسیدنش را نداشتید!
اغلب دسرها شیرین هستند، اما گاهی مواد غذایی دیگری همچون انواع پنیر هم به عنوان دسر مصرف می‌شود. در برخی کشورها، وعده جداگانه‌ای به نام دسر وجود ...
کمد دوست‌داشتنی من
تفاوتی ندارد که در محیط کار باشید یا یک جمع صمیمی دوستانه، چه برای خرید بیرون رفته باشید چه برای ورزش کردن، بانوی ایرانی همیشه شیک می‌پوشد و به ...
جنگلی با مه و باران بر دیوار یک استخر
مانوئل آکانا، معمار نام‌آشنای اسپانیایی با استفاده از آینه، ابرهای مصنوعی و گیاهان بزرگ، دیوار یک استخر در مادرید را به شکل جنگلی با مه و باران ...
به جای الماس و طلا با خاویار زیبا شوید
شاید الماس، یاقوت، مروارید، طلای 24عیار و پلاتین، مجموعه‌ای از جواهرات رویایی برای هر کسی باشند، اما آیا این جواهرات تجملاتی می‌توانند در رژیم ...
نورپردازی در داخل حمام معمولاً ساده، قابل پیش‌بینی و اغلب غیر تزئینی است. یعنی بیش‌تر ما فکر می‌کنیم دستشویی و حمام جای این طراحی برای نورپردازی نیست و سر و ته ماجرا می‌توان با یک لامپ ساده هم آورد! ...
جواهرات خانه‌های جواهر معتبر نظیر کارتیه، دیور، بودلز و دیگران، معمولاً با منابع الهام شگفت‌انگیزی همراه است و در جواهرات یک دهه اخیر، این برندها همیشه الهام از طبیعت، دریا و اقیانوس، حیوانات، حشرات، ...
 LC۵۰۰ لوکس‌ترین خودروی مسابقه‌ای لکسوس
لکسوس در حال جایگزینی خودروی مسابقه‌ای RC F در ژاپن با یک LC۵۰۰ جدید است. همان‌طور که نسخه تولیدی لکسوس LC500 خیره‌کننده به نظر می‌رسد سبک و سیاق ...
پرتقال، ترش، شیرین، ملس و...؛ طعم پرتقال را حس کرده‌اید، با آن بوی فوق‌العاده که حس جنگل‌های شمال را به آدم می‌دهد؟ فکرش را بکنید شما بشوید عروس پرتقالی فصل پاییز! اسمش هم زیباست چه برسد به عملی‌کردن ...
پاییز در راه است و خرید لوازم‌التحریر و وسایل مدرسه برای بچه‌ها هم آرام‌آرام داغ می‌شود. پیشنهاد کارگاهی امروز مد در خانه مدآنلاین اما این است که برای یکی از این وسایل، به بازار نروید؛ اصلاً لازم نیست پا از خانه بیرون بگذارید. هر از گاهی لازم است که خودتان را از مشغله‌ها و مشکلات زندگی رها کنید و ...
نام
 
پست الکترونیکی
 
وبسایت / وبلاگ
 
نظر شما    
 
----------------
1395/2/20     9:13
با زن اوبامامسابقه گذاشته .
امید
1395/2/20     10:10
خیلی عذر میخوام ولی احساس می کنم مطلبی که نوشتید با تصاویری که از این خانم توی وب هست سنخیتی نداشته باشه. فکر کنم زیادی دارید سعی می کنید چهره ایشان را روتوش می کنید
تحریریه مدآنلاین
1395/2/30     3:23
دوست عزیز سلام. ممنون که ما را دنبال می‌کنید. عکس‌ها را مثل شما از فضای وب تهیه کرده‌ایم و روتوشی در کار نبوده است.
shina
1395/2/20     12:45
بابا دست از سرش برداریددیگه با این هیکل مثل خیارش
آذین
1395/2/20     16:31
به نظر منکه هیکلش فوق العاده هست چیه بعضی زنا فکر میکنن چاق و خپله بودن و شکم پر چربی داشتن زیبائی هست!!!!
shahin
1395/2/21     11:21
نه به این نوع هیکل میگن موز نه خیار! خیار جزو دسته بندی ها نیست.لباساش عالیه.
سلی
1395/5/17     13:40
چه تابلو حسودی میکنی
سلی
1395/5/17     13:41
خیلی نازه باوقار سنگین و جذاب