ستاره‌هایی که تسلیم جراحان زیبایی نمی‌شوند

1394/5/6
12:35
کد خبر: 976

مدآنلاین: این روزها که همه به دنبال جراحی پلاستیک و زیبایی هستند این که چنین ستاره‌های مطرحی با وجود بالا رفتن سنشان حاضر به انجام این کارنیستند کمی عجیب به نظر می‌رسد. در ادامه تعدادی از این نام‌آشناهای جهان را به شما معرفی می‌کنیم.

نمایش همه عکس ها
 • جولیا رابرتز / سن 47 سال /مادر سه فرزند - حالا که جولیا سخنگوی جدید محصولات آرایشی و زیبایی «لانکوم» شده‌ است شاید فکر کنید این هنرپیشه اسکاری که مادر سه فرزند نیز هست باید کمی پوستش را بکشد. ولی رابرتز قصد دارد این ریسک را پذیرفته و فعلا هیچ عمل جراحی روی صورتش انجام ندهد. او به مجله «تایم» گفته ‌است: «طبق استانداردهای هالیوود تا همین حالا هم با انجام ندادن لیفتینگ خیلی ریسک کرده‌ام، اما به شرکت لانکوم هم گفته‌ام که می‌خواهم یک مدل در حال پیر شدن باشم، پس حداقل پنج سالی باید من را همین‌طور که هستم نگاه دارند تا سنم بالای پنجاه سال بشود». خوب، ما هم امیدواریم که او را همین گونه که هست حفظ کنند.
  جولیا رابرتز / سن 47 سال /مادر سه فرزند - حالا که جولیا سخنگوی جدید محصولات آرایشی و زیبایی «لانکوم» شده‌ است شاید فکر کنید این هنرپیشه اسکاری که مادر سه فرزند نیز هست باید کمی پوستش را بکشد. ولی رابرتز قصد دارد این ریسک را پذیرفته و فعلا هیچ عمل جراحی روی صورتش انجام ندهد. او به مجله «تایم» گفته ‌است: «طبق استانداردهای هالیوود تا همین حالا هم با انجام ندادن لیفتینگ خیلی ریسک کرده‌ام، اما به شرکت لانکوم هم گفته‌ام که می‌خواهم یک مدل در حال پیر شدن باشم، پس حداقل پنج سالی باید من را همین‌طور که هستم نگاه دارند تا سنم بالای پنجاه سال بشود». خوب، ما هم امیدواریم که او را همین گونه که هست حفظ کنند.
 • کیت وینسلت / سن 39 سال / مادر سه فرزند - کمتر هنرپیشه‌ای در دنیای رسانه به اندازه کیت وینسلت برای ظاهرش مورد بررسی قرار گرفته ‌است. ولی با وجود تمام فشارهای موجود کیت می‌گوید: «من هیچ گاه تسلیم نخواهم شد. این بر خلاف باورهای من و روشی که پدر و مادرم من را بزرگ کرده‌اند و آنچه که به عنوان زیبایی طبیعی می‌دانم است».
  کیت وینسلت / سن 39 سال / مادر سه فرزند - کمتر هنرپیشه‌ای در دنیای رسانه به اندازه کیت وینسلت برای ظاهرش مورد بررسی قرار گرفته ‌است. ولی با وجود تمام فشارهای موجود کیت می‌گوید: «من هیچ گاه تسلیم نخواهم شد. این بر خلاف باورهای من و روشی که پدر و مادرم من را بزرگ کرده‌اند و آنچه که به عنوان زیبایی طبیعی می‌دانم است».
 • بروک شیلدز/ سن 49 سال / مادر دو فرزند - با وجود اینکه بروک شیلدز با شهامت تمام به تزریق بوتاکس برای مبارزه با چین و چروک‌هایش اعتراف می‌کند، از انجام عمل جراحی وحشت دارد، او می‌گوید: «می‌ترسم اگر عمل کنم شبیه دلقک‌ها بشوم». ولی خوب او همین حالا هم عالی به نظر می‌رسد.
  بروک شیلدز/ سن 49 سال / مادر دو فرزند - با وجود اینکه بروک شیلدز با شهامت تمام به تزریق بوتاکس برای مبارزه با چین و چروک‌هایش اعتراف می‌کند، از انجام عمل جراحی وحشت دارد، او می‌گوید: «می‌ترسم اگر عمل کنم شبیه دلقک‌ها بشوم». ولی خوب او همین حالا هم عالی به نظر می‌رسد.
 • جولیان مور / سن 54 سال / مادر دو فرزند - جولیان مور حداقل 10 سال جوانتر از آن چیزی که هست نشان می‌دهد و پیر شدن را یک مزیت می‌داند. مور مدعی است که هیچ‌گاه عمل جراحی انجام نداده‌ ‌است و از این به بعد نیز این کار را نخواهد کرد. او می‌گوید: «دلم می‌خواهد به طور طبیعی پیر بشوم. من هیچ کس را به خاطر هیچ کاری محکوم نمی‌کنم، چون این کارها باعث می‌شوند که آنها احساس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند و این عالی است. اما من دلم می‌خواهد شبیه خودم باشم. خوب، ما که قرار نیست برای همیشه زنده باشیم».
  جولیان مور / سن 54 سال / مادر دو فرزند - جولیان مور حداقل 10 سال جوانتر از آن چیزی که هست نشان می‌دهد و پیر شدن را یک مزیت می‌داند. مور مدعی است که هیچ‌گاه عمل جراحی انجام نداده‌ ‌است و از این به بعد نیز این کار را نخواهد کرد. او می‌گوید: «دلم می‌خواهد به طور طبیعی پیر بشوم. من هیچ کس را به خاطر هیچ کاری محکوم نمی‌کنم، چون این کارها باعث می‌شوند که آنها احساس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند و این عالی است. اما من دلم می‌خواهد شبیه خودم باشم. خوب، ما که قرار نیست برای همیشه زنده باشیم».
 • مریل استریپ / سن 65 سال / مادر چهار فرزند - تصور این که هنرپیشه‌ای مثل مریل استریپ که در هر نقشی که بازی کند غرق در آن نقش می‌شود، اگر چهره‎اش را بخواهد عوض کند سخت است. خدا را شکر می‌کنیم که این کار را نکرده ‌است! او سال 2010 گفته بود: «من واقعا غمی را که پیر شدن به ویژه برای زنان به همراه دارد، درک می‌کنم؛ اما به نظرم کسانی که می‌خواهند چهره خودشان را برای همیشه یک جور نگه دارند خنده‌دار هستند». ما که او را تحسین می‌کنیم، شما چطور؟
  مریل استریپ / سن 65 سال / مادر چهار فرزند - تصور این که هنرپیشه‌ای مثل مریل استریپ که در هر نقشی که بازی کند غرق در آن نقش می‌شود، اگر چهره‎اش را بخواهد عوض کند سخت است. خدا را شکر می‌کنیم که این کار را نکرده ‌است! او سال 2010 گفته بود: «من واقعا غمی را که پیر شدن به ویژه برای زنان به همراه دارد، درک می‌کنم؛ اما به نظرم کسانی که می‌خواهند چهره خودشان را برای همیشه یک جور نگه دارند خنده‌دار هستند». ما که او را تحسین می‌کنیم، شما چطور؟
 • تینا فی / سن 44 سال / مادر دو فرزند - حتی موقع حرف زدن راجع به موضوع جدی و جنجالی جراحی زیبایی هم «خانم بامزه» دست از شوخی بر نمی‌دارد. تینا در مصاحبه با «اسکوایر» گفته است: « شما دو تا انتخاب دارید: پیر شوید، یا عجیب و غریب بشوید. من نمی‌خواهم این کار را بکنم، به همین دلیل زود باید پول‌هایم را جمع کنم و تا صورتم منفجر نشده ‌است از اینجا بروم. چون احساس می‌کنم سال‌های بیخوابی به زودی یقه من را خواهند گرفت».
  تینا فی / سن 44 سال / مادر دو فرزند - حتی موقع حرف زدن راجع به موضوع جدی و جنجالی جراحی زیبایی هم «خانم بامزه» دست از شوخی بر نمی‌دارد. تینا در مصاحبه با «اسکوایر» گفته است: « شما دو تا انتخاب دارید: پیر شوید، یا عجیب و غریب بشوید. من نمی‌خواهم این کار را بکنم، به همین دلیل زود باید پول‌هایم را جمع کنم و تا صورتم منفجر نشده ‌است از اینجا بروم. چون احساس می‌کنم سال‌های بیخوابی به زودی یقه من را خواهند گرفت».
 • جودی فاستر / سن 52 سال / مادر دو فرزند - فاستر کار هنرپیشگی را زمانی که کودکی بیش نبود آغاز کرد و از آن زمان تاکنون یکی از پرطرفدارترین هنرپیشگان و کارگردانان هالیوودی باقی مانده ‌است، به همین خاطر شاید فکر کنید باید برای جوان ماندن خیلی تحت فشار باشد. اما برای فاستر قضیه فرق می‌کند، او به مجله People گفته است: «این کار من نیست. من در مورد بقیه مردم هیچ مخالفتی با این قضیه ندارم، هر کاری که دلشان می‌خواهد بکنند. ولی برای من یک مساله شخصی است. ترجیح می‌دهم مردم بگویند فلانی چه دماغ بدی دارد به جای اینکه بگویند چقدر دماغش را بد عمل کرده ‌است».
  جودی فاستر / سن 52 سال / مادر دو فرزند - فاستر کار هنرپیشگی را زمانی که کودکی بیش نبود آغاز کرد و از آن زمان تاکنون یکی از پرطرفدارترین هنرپیشگان و کارگردانان هالیوودی باقی مانده ‌است، به همین خاطر شاید فکر کنید باید برای جوان ماندن خیلی تحت فشار باشد. اما برای فاستر قضیه فرق می‌کند، او به مجله People گفته است: «این کار من نیست. من در مورد بقیه مردم هیچ مخالفتی با این قضیه ندارم، هر کاری که دلشان می‌خواهد بکنند. ولی برای من یک مساله شخصی است. ترجیح می‌دهم مردم بگویند فلانی چه دماغ بدی دارد به جای اینکه بگویند چقدر دماغش را بد عمل کرده ‌است».
 • کیت بلانشت / سن 45 سال / مادر 3 فرزند - نه اینکه کیت بلانشت مخالف جراحی پلاستیک باشد، او فقط از عوارضی که ممکن است دامنش را بگیرد، وحشت دارد. او در یک مصاحبه گفته است: «من از مفهومی که کلمه بلند مدت می‌تواند به همراه داشته باشد وحشت دارم. این که همه این کارها را با خودت بکنی... که فقط در پایان نتیجه کاری که رویت انجام شده ‌است را ببینی ... این تحسین من را بر نمی‌انگیزد، این فقط حس ترحم در من ایجاد می‌کند».
  کیت بلانشت / سن 45 سال / مادر 3 فرزند - نه اینکه کیت بلانشت مخالف جراحی پلاستیک باشد، او فقط از عوارضی که ممکن است دامنش را بگیرد، وحشت دارد. او در یک مصاحبه گفته است: «من از مفهومی که کلمه بلند مدت می‌تواند به همراه داشته باشد وحشت دارم. این که همه این کارها را با خودت بکنی... که فقط در پایان نتیجه کاری که رویت انجام شده ‌است را ببینی ... این تحسین من را بر نمی‌انگیزد، این فقط حس ترحم در من ایجاد می‌کند».
 • هایدی کلوم / سن 41 سال / مادر چهار فرزند- این مدل بی‌نظیر یک مادر بی‌نظیر برای چهار فرزند خود است، و از این که هیچ‌گونه عمل زیبایی انجام نداده ‌است خیلی به خودش افتخار می‌کند. او در مصاحبه با مجله «الور» گفته بود: «اگر در سن 65 سالگی هم این سوال را از من بپرسید همین جواب را خواهید شنید، اما من آن موقع هم با افتخار خواهم گفت تا به حال و با این سن و سال هیچ عملی انجام نداده‌ام. هرکسی نسبت به اینکه چه چیزی زیباست و چه چیزی زیبا نیست نظر خودش را دارد، به نظر من جراحی اصلا زیبا نیست».
  هایدی کلوم / سن 41 سال / مادر چهار فرزند- این مدل بی‌نظیر یک مادر بی‌نظیر برای چهار فرزند خود است، و از این که هیچ‌گونه عمل زیبایی انجام نداده ‌است خیلی به خودش افتخار می‌کند. او در مصاحبه با مجله «الور» گفته بود: «اگر در سن 65 سالگی هم این سوال را از من بپرسید همین جواب را خواهید شنید، اما من آن موقع هم با افتخار خواهم گفت تا به حال و با این سن و سال هیچ عملی انجام نداده‌ام. هرکسی نسبت به اینکه چه چیزی زیباست و چه چیزی زیبا نیست نظر خودش را دارد، به نظر من جراحی اصلا زیبا نیست».
 • چارلیز ترون / سن 39 سال / مادر یک فرزند -این هنرپیشه اهل آفریقای جنوبی یکی از زیباترین زنان دنیا است و این مساله شنیدن اینکه هیچ نوع عمل جراحی انجام نداده ‌است را خوشایندتر می‌کند. چارلیز، هرچند مخالف جراحی پلاستیک در آینده نیست، به مجله «اینترویو» گفته ‌است: «من حتی نمی‌توانم تصور کنم که زیر چاقوی جراحی بروم. ولی خوب با این حال هنوز در دهه سوم زندگی خود هستم، شاید وقتی بالای شصت سال سن داشته باشم قضیه فرق بکند».
  چارلیز ترون / سن 39 سال / مادر یک فرزند -این هنرپیشه اهل آفریقای جنوبی یکی از زیباترین زنان دنیا است و این مساله شنیدن اینکه هیچ نوع عمل جراحی انجام نداده ‌است را خوشایندتر می‌کند. چارلیز، هرچند مخالف جراحی پلاستیک در آینده نیست، به مجله «اینترویو» گفته ‌است: «من حتی نمی‌توانم تصور کنم که زیر چاقوی جراحی بروم. ولی خوب با این حال هنوز در دهه سوم زندگی خود هستم، شاید وقتی بالای شصت سال سن داشته باشم قضیه فرق بکند».
نام
 
پست الکترونیکی
 
وبسایت / وبلاگ
 
نظر شما