لباس بازیگران زن اسکواش‌باز رسمی شد

عکس‌های تمرینات اسکواش هانیه توسلی، خواهران فرجاد و لاله اسکندری

1395/6/6
7:0
کد خبر: 2669

مدآنلاین: دیگر مدت‌هاست کسی از تماشای هنرمندان در استادیوم‌ها و سالن‌های ورزشی شگفت‌زده نمی‌شود. سال‌ها پیش بود که نخستین‌بار، عده‌ای از بازیگران مرد تیم فوتبالی تشکیل دادند و طی مسابقاتی با اهداف خیریه روی زمین‌های چمن و به سالن‌های فوتسال رفتند و جلوی فوتبالیست‌های حرفه‌ای قرار گرفتند. پس از آن بود که زنان نیز به فکر تشکیل تیم والیبال بازیگران زن افتادند.
چندماهی است اما تشکیل تیم اسکواش زنان هنرمند، گاه و بی‌گاه بر خروجی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها قرار می‌گیرد و البته جزئیات چندانی هم به ان اضافه نمی‌شود. چند ماه پیش بود که مراسم رونمایی از نخستین تیم اسکواش بانوان هنرمند با حضور مسوولان فدراسیون اسکواش و اعضای تیم اسکواش زنان در سالن کمیته ملی المپیک سینماگر برگزار شد تا این اخبار و همچنین حضور این تیم رسمیت بیابد. سحر فولادوند سرمربی تیم و شبنم فرشادجو، کاپیتان و سرپرست این تیم هستند و جز این دو، تا کنون سیما تیرانداز، مارال فرجاد، مائده طهماسبی، سپیده علایی، هانیه توسلی، مونا فرجاد، شکوفا کریمی، پانته‌آ پناهي‌ها، کمنداميرسليماني و لاله اسکندري در تمرينات حضور داشته‌اند و آن‌طور که شبنم فرشادجو گفته در ادامه مهتاب کرامتي، سحر دولتشاهي و روياتيموريان هم به تيم اضافه خواهند شد.
مدتی پیش حتی چهار نفر از اعضای تیم بانوان اسکواش هنرمندان که شامل سحر فولادوند (سرمربی) مارال فرجاد، شکوفا کریمی و مونا فرجاد می‌شدند به نمایندگی از این تیم در تمرینات تیم ملی اسکواش کشورمان حاضر شدند و به تماشای تمرینات اعضای تیم ملی پرداختند.
درباره ورزش اسکواش می‌گویند که این ورزش به افزایش تمرکز و عکس‌العمل هر چه سریع‌تر کمک می‌کند و هم‌چنین باعث تناسب اندام بسیار عالی می‌شود. شاید زنان بازیگر روی این گزاره سوم تمرکز بیش‌تری دارند که تصمیم گرفته‌اند از میان ورزش‌ها، اسکواش را انتخاب کنند.
در تازه‌ترین خبر هم خبرگزاری خبر ورزش زنان، به نقل از فدراسیون اسکواش خبرداده که فرشادجو نماينده تيم اسكواش بانوان هنرمند ايران با حضور در فدراسيون خواستار برگزاري مسابقاتي چندجانبه در تهران با تيم‌هاي اسكواش مناطق كشور شده. این اتفاق پس از آن افتاده که لباسی که برای تیم طراحی شده تایید شده و برای پخش تلویزیونی هم به تصویب رسیده است و بنابراین آن‌ها می‌توانند حتی در مسابقات رسمی حضور پیدا کنند. شنیده‌های مدآنلاین حاکی است که اولین مسابقات رسمی این تیم در پایان شهریورماه برگزار خواهد شد.
یک شرکت پوشاک ورزشی، لباس تیم اسکواش زنان هنرمند را طراحی کرده و حامي این تيم در سال ١٣٩٥ هم خواهد بود.
در گالری زیر مجموعه‌ای از عکس‌های حضور اعضای این تیم در جلسه رونمایی، در تمرینات و .. را می‌بینید.نام
 
پست الکترونیکی
 
وبسایت / وبلاگ
 
نظر شما    
 
بولینگ
1395/6/7     11:56
با ارزوی موفقیت برای همه هنرمندان