پست اینستاگرامی خانم بازیگر، یک‌بار دیگر او را با پوشش و آرایشی متفاوت نشان می‌دهد

سینمای ایران، چطور بهنوش بختیاری را چادری کرد؟

1395/5/31
15:43
کد خبر: 2654

مدآنلاین: بهنوش بختیاری همچنان با بیش از 5میلیون‌وصدهزار دنبال‌کننده، پرطرفدارترین صفحه فارسی را در اینستاگرام دارد. به همین دلیل است که هر پست او در این صفحه به‌سرعت مورد توجه قرار می‌گیرد. تازه‌ترین پست او مربوط به لحظاتی از بازی‌اش در فیلم «من» است که با بازی متفاوت او این روزها در حال اکران است؛ نقشی با حجاب کامل و گریمی متفاوت که استایلی کاملاً تازه به کارنامه بازیگری او اضافه کرده است. اما پیش از این پست، بختیاری عکسی از گریمش در فیلم «انزوا» را هم به اشتراک گذاشته؛ فیلمی که این روزها در ده ونک در حال فیلمبرداری است و اطلاع چندانی از جزئیات آن در دست نیست.

اما این عکس هم نکته جالبی دارد. در این عکس مشخص است که در این فیلم نیز، با گریم و استایلی متفاوت روبه‌رو خواهیم بود. بختیاری را اغلب به عنوان بازیگری مانتویی و با گریم‌هایی مبتنی بر آرایش‌های نسبتاً غلیظ دیده‌ایم، در حالی که در «انزوا» نیز به‌مانند فیلم «من»، ظاهراً از صورت و استایلی دیگرگون از او رونمایی خواهد شد. به نظر می‌رسد سینمای ایران، قصد دارد برای تنوع‌بخشیدن به حضور این بازیگر و صدالبته استفاده از نقش‌آفرینی‌های متفاوت او، دستی به سر و رویش بکشد!بختیاری در این عکس، چادر به سر دارد و آرایشی ساده. عکس‌هایی که مخاطبان صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری همیشه از او می‌بینند یا عکس‌هایی است که او در آن‌ها مدل برند کیف و کفش خودش است و به همین فراخور، بسیار شیک و مجلسی است! یا عکس‌هایی از حضورهایش در ماجع سینمایی و کافه‌ها و ... است که در آن‌ها هم هیچ‌گاه شبیه نقشش در «من» و حتی در «انزوا» نیست.

به نظر می‌رسد تنها باری که او را پیش از این دو حضورش در سینما، با چادر دیده باشیم، مربوط به پستی است که او از زیارت حضرت امام رضا (ع) به اشتراک گذاشته بود:

 

البته یک‌عکس دیگر هم می‌شود از او در میان عکس‌هایش پیدا کرد که چادر به سر دارد؛ هر چند به نظر می‌رسد این‌بار فقط ژستی در کار است و جدی نیست،:نام
 
پست الکترونیکی
 
وبسایت / وبلاگ
 
نظر شما    
 
آذین
1395/5/31     17:35
فقط از شیطنت و جسارتش خوشم میاد خصوصیتی که خانمها تو ایران کمتر دارن
تور کیش
1395/6/1     12:20
خانم بختیاری با چادر خیلی زیبا هستن
فرشید
1395/6/3     1:11
چادرخیلی بهش میاد
صادق
1395/6/3     10:27
براشون آرژوی موفقیت دارم