چهار کارشناس مد از پنج استایل متفاوت می‌گویند: الناز شاکردوست، ترانه علی‌دوستی و دیگران

1395/5/27
17:20
کد خبر: 2644

مدآنلاین: این هفته، سر عکاس مدآنلاین شلوغ بود! مجموعه عکس‌های رویا مرادی از چند مراسم اکران خصوصی فیلم و چند نشست برای رونمایی از کتاب‌ها و... را در این چند روز در مدآنلاین دیده‌اید. یکی از این مجموعه‌ها، عکس‌هایی است از میهمانان مراسم اکران خصوصی فیلم «من». در این گزارش، از چند کارشناس مد، استایلیست و طراح لباس خواسته‌ایم که تحلیل کوتاه ارائه بدهند از استایل این میهمان‌ها. آزاده عسکری و نسیم ملکی که پیش از این هم در پادکست «روی خط مد» ما در روزهای برگزاری جشنواره سی‌وچهارم فجر همراه ما بودند، از استایل الناز شاکردوست و امیر جدیدی نوشته‌اند و هم‌چنین مینو پدرام و فرشته ضرغامی مهر به لیلا حاتمی و مادرش و ترانه علی‌دوستی پرداخته‌اند.

امیر جدیدی؛ کژوال اما نه‌چندان‌متفاوت
نسیم ملکی: امیر جدیدی پیش از این، چند باری خوش‌استایل ظاهر شده اما روند یکسانی نداشته است. در اکران خصوصی فیلم «من» نیز او را با استایلی کژوال می‌بینیم؛ استایلی که مبتنی است بر تک کت کرم تابستانی و نیز شلوار جین. ویژگی و خاصیتی در این استایل او نمی‌بینیم که بتوانیم بر آن دست بگذاریم و درباره‌اش صحبت کنیم.  در واقع، استایل او، تفاوتی را برنمی‌سازد. اما هیچ‌یک از این‌ها باعث نمی‌شود که این استایل او مناسب مراسمی چون مراسم اکران خصوصی یک فیلم نباشد.

 

الناز شاکردوست؛ سبز ارتشی، سیلوئت آزاد
آزاده عسگری: با توجه به سبک پوشش الناز شاکردوست در مراسم‌های گذشته، شیک‌پوشی و خوش‌استایلی او، امری کاملاً اثبات‌شده است. به نظر ‌می‌رسد این پوشش او، بسیار مناسب مراسمی چون مراسم اکران خصوصی یک فیلم است.
ترکیب سبک مینیمال با رنگ Military (سبز ارتشی) انتخابی مناسب بوده است. علاوه بر این، سیلوئت آزاد، عدم  تقارن در طراحی و ست مانتو و شلوار که از سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته، مناسب برای مراسم عصر تابستانی است. انتخاب شال مشکی هماهنگ‌شده با کیف و کفش و بند چرم ساعت کارتیه او  و حتی زیپ روی لباس همراه با تاچ قرمزی که در استایل او دیده می‌شود، انتخابی هوشمندانه محسوب می‌شود. اکسسوری‌های ظریف او، این استایل را کامل کرده است.

 

لیلا حاتمی و زهرا خوشکام؛ مادر بهتر از دختر آمد پدید!
مینو پدرام: به طور کلی استایل هر فرد مبتنی بر دو اصل مهم است: مورد اول این
که شخص، متناسب با فضا ومحیط و مناسبت استایلش را انتخاب کند و مورد دیگر این است که استایلش معرف هویت و جایگاه او باشد. درباره این عکس باید گفت یکی از لباس‌ها رسمی‌تر و ابریشمی است و یکی حالت سادگی دارد و راحتتر است. نکته مثبت این است که خوشکام با توجه به سن، با اینکه رنگ‌های شاد پوشیده ولی نهتنها زننده نیست بلکه بسیار خوشایند است و حس خوبی را القا می‌کند. متاسفانه برخی تصور میکنند وقتی پا به سن می‌گذارند، پوشیدن لباس با محدودیتهایی همراه است، اما این استایل به ما می آموزد که میتوان آراسته و در عین حال سنوسالدار بود.

 

ترانه علی‌دوستی؛ مجهز به استایل شخصی
فرشته ضرغامی مهر: به نظرمن استایل ترانه علیدوستی، کمی کلاسیک به نظر می
رسد، ولی مثل همیشه شیک و ساده است. بهخصوص اینکه او بلد است همیشه تناسبی بین پوشش و چهرهاش پیدا کند. به نظر من، ترانه این اصل را خوب بلد است: هرچه مد روز میگوید لزوماً متناسب با ما نیست؛ هرکسی باید استایل شخصیاش را بسازد. مثل عطری که استفاده می‌کنی یا مثل برند ساعتی که دوست داری و هر روز نباید تغییرش بدهی، تنها میتوانی نشانههایی از مد جدید رو به آن بیافزایی.نام
 
پست الکترونیکی
 
وبسایت / وبلاگ
 
نظر شما    
 
آذین
1395/5/27     17:40
از استایلهای لیلا حاتمی اصلا خوشم نمیاد هرچند هرکس بر اساس سلیقه خودش لباس میپوشه مهم اینه که خودش خوشش بیاد
آنیتا
1395/5/27     17:47
بغیر از ترانه علیدوستی لباس بقیه خیلی زشته.
ماسه شور
1395/6/8     13:33
درود بر شما دوست عزیز خیلی خوب بود موفق باشید
گندم
1396/4/28     22:44
برو بابا دلت خوشه با این تلیلهای آبکی