شصت عکس از زیباترین والیبالیست دختر جهان که شایعه خواستگاری‌اش از والیبالیست ایرانی، حواس همه را پرت کرد

1395/5/23
17:37
کد خبر: 2616

مدآنلاین: کم‌تر کسی فکر می‌کرد سابینا آلتینبکوا، عضو تیم ملی زنان والیبال قزاقستان، در حالی که این تیم در المپیک ریو حضور ندارد و در عین حال که ستاره‌های بسیاری در برزیل مشغول بازی توپ و تورند، دوباره و مثل سال گذشته به صدر اخبار بازگردد. اما خب... مدتی است قواعد رسانه‌ای در جهان دستخوش تغییر و تحولاتی است که ما رسانه‌ای‌ها چندان نقشی در آن نداریم! مثلاً این زیباترین والیبالیست زن جهان، در حالی که هیچ خبری از او در روزهای داغ المپیک نیست، می‌تواند تنها با یک شایعه تلگرامی، بشود سرلیست اخبار المپیک. چگونه؟
بیست‌وسوم مردادماه و درست در روزی که ما نخستین طلای المپیک را دشت کردیم، یک خبر یا در واقع باید بگوییم یک شایعه حتی از این رویداد افتخارآمیز پیشی گرفت؛ ابتدا یک کانال تلگرامی خبر داد که سابینا، از میلاد عبادی‌پور، ملیی‌پوش والیبال کشورمان که این روزها در ریودوژانیرو مشغول مسابقات است، خواستگاری کرده است و پس از این، این شایعه همین‌طور بین کانال‌های مختلف چرخید و چرخید. هر چند این خبر را به‌راحتی می‌توان تکذیب کرد، چنان‌که یکی از سایت‌های خبری چنین کرده؛ سایت فریادگر نوشته: «برخی رسانه‌ها این خبر کذب را در کانال‌های تلگرامی منتشر کردند در حالی که عبادی‌پور به‌تازگی در ایران ازدواج کرده است».
با این حال این شایعه، باعث شده سابینا، که از سال گذشته و در ترکیب تیم ملی والیبال زنان قزاقستان و طی بازی‌های آسیایی 2014 (قهرمانی والیبال زیر 19 سال زنان آسیا) به خاطر زیبایی‌اش معروف شد، دوباره سر زبان‌ها بیافتد. او حالا تنها 19 سال دارد و از سال گذشته که به چشم آمده، زندگی‌اش متحول شده است؛ اتفاقی که تنها طی 9 روز مسابقات آسیاسی افتاد باعث شد پس از آن، برندهای مختلف لوازم آرایش و پوشاک مدام برای انعقاد قراردادهایی با او در تماس باشند تا مدل تبلیغاتی‌شان شود. این ماجرا تا آن‌جا پیش رفت که تیم ملی والیبال قزاقستان هم دچار دردسر شد؛ کم‌تر از یک‌سال پیش، مربی تیم والیبال قزاقستان به دیلی‌میل درباره افزایش هواداران سابینا آلتینبیکوا گفته بود که «اوضاع از حد تحمل گذشته، کار با این شراط غیر ممکن است. تماشاگران طوری با ما برخورد می‌کنند که انگار تنها یک بازیکن در زمین والیبال است. تیم ما به دلیل عشق تماشاگران به سابینا، فلج شده است». اشاره این مربی به حضور همواره طرفداران سابینا در همه مسابقات، تمرینات و ... تیم قزاقستان بود.
با این حال، زندگی و شهرت سابینا آلتینبیکوا مدت‌هاست تنها به زمین والیبال محدود نیست. او زیباترین زن والیبالیست جهان لقب دارد و همین کافی است تا به دنیای فشن و مد هم کشیده شود. در گالری عکس‌های او، بیشتر، تصاویری را می‌بینید بیرون از زمین والیبال.نام
 
پست الکترونیکی
 
وبسایت / وبلاگ
 
نظر شما    
 
آذین
1395/5/23     18:10
همینجور موندم تو شک که چطور قزاقها از ما رتبشون تو المپیک جلوتره بعدشم کار اشتباهی هست که وقار و حرمت یه دختر رو ببرن و بگن اومده خواستگاری کرده تازه دختری که این همه هم سرتر هست
بهنام
1395/5/25     9:54
واقعا زیباست. الان عبادی پور میگه کاش شایعه نبود :D
آذین
1395/5/26     17:7
واقعا!
آنیتا
1395/5/28     17:52
خیلی دوست داشتنیه ^_^