بررسی پوشش میهمانان مراسم اکران خصوصی فیلم «پشت در خبری نیست»

استایل تابستانی مهراوه شریفی‌نیا، لباس تیرماهی لیندا کیانی

1395/4/28
17:30
کد خبر: 2545

مدآنلاین: تازه‌ترین مراسم اکران خصوصی که مدتی است برای آغاز اکران فیلم‌ها مرسوم شده است، جمعه‌شب برای فیلم «در شهر خبری نیست» برگزار شد. طبق روال این‌گونه مراسم‌ها، بازیگران و عوامل فیلم، میزبان میهمانانی از همکاران خود بودند. آرام‌آرام مراسم اکران خصوصی، به عنوان یکی از مجامعی که هنرمندان سینماگر در آن شرکت می‌کنند، به عنوان یکی از عرصه‌های مشخص بروز و ظهور شناخته می‌شود. به عبارت بهتر، رفته رفته سینماگران دریافته‌اند که برای شرکت در این مراسم نیز باید پوشش و استایلی متناسب با آن داشت؛ پوششی که شایدبا مراسم پرسش و پاسخ با خبرنگاران، با مراسم فرش قرمز و دیگر جشن‌های سینمایی متفاوت است و زبان پوشش خود را دارد.

نسیم ملکی، طراح لباس و از کارشناسان سایت مدآنلاین، استایل هشت نفر از حاضران در این مراسم را بررسی کرده است:

لیندا کیانی
شال تابستانه لیندا کیانی، نشان‌دهنده استایل تابستانی اوست؛ استایلی که فرم مانتو مدرن و پارچه استفاده شده در آن، نزدیک به سنتی است. مدل مانتو که جلوی آن کوتاه‌تر از پشت لباس است، این روزها در طراحی بسیاری از مانتوها به چشم می‌خورد. تم رنگی خنثای لباس طوسی او با کیف و کفش‌ تخت طوسی کامل می‌شود. رنگ مانتو و استفاده از اکسسوری‌های سنتی، در کنار مدل لباس و استفاده از شلوار جین، استایل او را تلفیقی از سنتی و مدرن به نمایش می‌گذارد.

نازنین بیاتی
چشمگیرترین بخش استایل نازنین بیاتی، شال فیروزه‌ای‌رنگ با نقوش بته‌جقه اوست. مانتوی ساده کرم رنگ با دامن مشکی بلند زیر آن، و کیف چرم بند کوتاه آن استایلی نیمه‌رسمی و خانمانه و راحت به او بخشیده است و بلندی شال، آن را از سادگی خارج کرده است. بلندی لباس و دو طبقه دیده شدن آن، او را بلندتر نشان داده و رنگ شال بر چهره‌اش نشسته است. با این همه شاید بهتر بود انتخاب بهتری برای کیف داشته باشد و این استایل کمی راحت‌تر از چنین مراسمی است.

امیرحسین رستمی
امیرحسین رستمی سر تا پا جین به تن دارد. آستین‌ها را تا آرنج بالا برده و در جیب پیراهن و سرآستین‌های او، رنگ متفاوتی به چشم می‌خورد که گردش چشم را در لباس به همراه دارد و استفاده از اکسسوری مثل دستبند و ساعت بر کژوال بودن استایل او تاکیید بیشتری دارد. استفاده از استایل جین، از آن دست لباس‌هاست که برای آقایان در این فصل انتخاب مناسبی برای فرم کژوال است.

صالح میرزا آقایی
صالح میرزا آقایی با استایل نیمه‌رسمی و شیک در این مراسم حاضر شده است. پیراهن و شلوار و کفش تیره، باعث شده کت روشن و خوش‌فرم او به خوبی خودنمایی کند. و استایل او را مرتب، سنجیده و مناسب چنین مراسمی به نمایش بگذارد.

مهراوه شریفی نیا
اصولا رنگ قرمز به خودی خود چشمگیری خاصی به همراه دارد. شاید استفاده از این رنگ در اندازه‌های زیاد چشم را خسته کند اما در هر صورت در ابتدا جلب توجه می‌کند. بخصوص وقتی در کنار رنگ سفید قرار بگیرد. مهراوه شریفی‌نیا این رنگ تند را در مانتو و کیف بزرگ و لاک ناخن‌هایش انتخاب کرده است. تیرگی رنگ قرمز و سورمه‌ای در لباس‌هایش با رنگ سفید شال و حاشیه و همینطور طرح کفشش، کنترل شده است. استایل او در درچه اول جذاب خانمانه به چشم می‌آید اما به مرور زمان چشم کمی از دیدن آن خسته می‌شود.

خاطره اسدی
در ترکیب تابستانه خاطره اسدی، ترکیب رنگ و هارمونی مناسبی به چشم می‌خورد. از آن دست لباس‌هایی است که امروزه در سطح جامعه در بین دختران زیاد دیده می‌شود. مانتوی سفید گشاد جلو باز، ست کیف و کفش آبی، که مدل خاص کیف او، به جذابتر شدن استایلش کمک کرده و شال چند رنگ و ملایم که با بقیه قسمت‌های لباس ست شده، رنگ‌های خنک تابستانه را به همراه دارد. استایلی  که هر چیز در جای خودش قرار دارد و چیز متفاوتی به همراه ندارد.

شهرام حقیقت دوست
شهرام حقیقت دوست نیز پیراهن وشلوار جین را با تی‌شرت و کفش نوبوک سورمه‌ای همراه کرده است. نکته‌ای که در پیراهن او جلب توجه می‌کند، نوع برش و دوخت لباس است که باعث شده پیراهن کمی شلوغ و کمی چروک به نظر برسد. هر چند این حالت بالا تنه را درشتتر نشان می‌دهد اما کمی بی‌نظمی بصری به همراه دارد. اما سر تا پا یک رنگ پوشیدن لباس به بلند قدتر دیده شدن او کمک کرده است.

شبنم عرفی نژاد
شبنم عرفی نژاد کارگردان فیلم پشت در خبری نیست هم با استایلی کژوال در مراسم حاضر شده است. لباسی راحت شامل مانتویی گشاد و جلوباز و شلوار جاگر و کفش‌تخت مشکی و کیف‌ کوچک بندبلند. این فرم پوشش نیز این روزها از طرف هنری‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. نقوش روشن روی مانتو تم‌لباس را از مشکی تخت خارج کرده و هر چند کفش قرمز با چیز دیگری همراه نشده اما در کنار رنگ مشکی خودنمایی می‌کند. شاید استفاده از اکسسوری قرمز می‌توانست به این ترکیب رنگ کمک کرده و گردش زنگی را در استایل او به همراه داشته باشد.

نام
 
پست الکترونیکی
 
وبسایت / وبلاگ
 
نظر شما